Виїзна діагностика ендоскопом у Харкові

Шановні друзі!


Виїзна діагностика у м. Харків тимчасово не здійснюється...

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРУ?

При виїзній діагностиці двигуна автомобіля з ендоскопом до вас відправляється наш майстер із комплектом інструментів та обладнання. Викручуються свічки, а в отвір замість них заводиться ендоскоп. Пристрій обладнано камерою, підсвічуванням та з'єднаний з невеликим дисплеєм, на якому відображається картинка.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖНА ОТРИМАТИ З ДОПОМОГЮ ЕНДОСКОПА?

Під час виробництва двигуна в заводських умовах, внутрішня поверхня циліндрів піддається обробці хонінгуванням - наносяться подряпини, які зменшують площу тертя та затримують олію. У процесі зносу двигуна поверхня циліндрів стає все більш гладкою, аж до дзеркальної, що показує перевірка двигуна ендоскопом. На підставі побаченого можна зробити один із трьох висновків:

  • виразне хонінгування - двигун у хорошому стані;
  • занадто згладжена поверхня - матиме місце перевитрата олії;
  • глянсова поверхня - незабаром двигуну знадобиться капітальний ремонт.

Діагностика двигуна ендоскопом дозволяє отримати інформацію і про стан випускних та впускних клапанів:

  • ступінь зношування кромки;
  • стан маслознімних ковпачків, сліди олії на поверхні;
  • наявність нагару;
  • чи є згорілі клапани.

Одним із найнаочніших методів перевірки силового агрегату автомобіля є огляд двигуна ендоскопом без розбирання. Процедура виявляється незамінною при покупці автомобілів із пробігом, а також окремо контрактних двигунів. По картинці з ендоскопа можна дійти невтішного висновку про поточному стані двигуна, ступеня його зносу, прогнозувати перспективи, запобігти придбання автомобіля з надто зношеним двигуном. Проведена ендоскопія двигуна дозволяє робити знімки, що надсилаються клієнту електронною поштою.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ВИЇЗНА ДІАГНОСТИКА ЕНДОСКОПОМ?

Замовивши послугу виїзної діагностики двигуна ендоскопом, вам не доведеться переганяти автомобіль на спеціалізовану станцію або викликати евакуатор якщо транспортний засіб не на ходу. В останньому випадку платити за евакуатор доведеться двічі - за доставку та зворотній рейс. Скориставшись нашою послугою, ви платите лише один раз за фактично виконану роботу, а огляд відбувається у будь-якому зручному для вас місці.

Вам не доведеться проводити розбирання двигуна або ризикувати, купуючи сумнівний автомобіль. Виправдана ціна перевірки двигуна ендоскопом дає гарантію, що силова установка буде досліджена повною мірою. Отримавши результати огляду, ви маєте право вирішувати, що робити: придбати обраний автомобіль, відмовитися від нього або домовитися з продавцем про зниження вартості.